Černé divadlo TaFantastika

Instrukce k prodeji vstupenek

1. Bíle označená sedadla v jednotlivých sektorech jsou nabídnuta k on-line rezervaci či on-line prodeji. Červeně označená sedadla   jsou buď obsazená nebo je divadlo nenabídlo k on-line prodeji. Tuto informaci lze zjistit či upřesnit na tel. čísle předprodeje : 222 221 364 (9 ) nebo pokladny : 222 221 366 (7)

2. Kliknutím na bíle označená sedadla vyberete místa, která chcete rezervovat a následně zvolíte možnost placení : buď hotově na pokladně divadla do data představení (prosím nepřehlédnout hodinu vyzvednutí – po jejím uplynutí se rezervace sama zruší ) nebo zvolíte platbu převodem na účet a tím také získáte slevu 10% z ceny každé vstupenky. Částku je nutné uhradit co nejdříve tak, aby byla připsána na účet divadla nejpozději do 7 dnů od objednání vstupenek. Po jejím uhrazení pak můžete vstupenky vyzvednout těsně před začátkem představení a dostanete s nimi i řádný daňový doklad.

3. Po dokončení rezervace či prodeje přijde na váš e-mail potvrzení objednávky nebo data potřebná k převodu částky na účet a  také veškeré další souhrnné informace.

POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE:

Při platbě převodem na účet divadla

získáte ihned slevu ve výši 10%

z ceny každé zakoupené vstupenky!